„Najpiękniejsza bombka” w świetlicy szkolnej

20 grudnia 2018r. w świetlicy szkolnej rozstrzygnięty został konkurs na „Najpiękniejszą bombkę”. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas II–V. Przy ocenie każdej pracy komisja konkursowa zwracała uwagę na samodzielność wykonania, oryginalność, a także na różnorodność użytych materiałów. Biorąc pod uwagę powyższe kryteria wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce – Wiktoria Czyż kl. 5b i Wiktoria Bakowicz kl. 5a
II miejsce – Martyna Kubiak Martyna kl. 2b i Karolina Siwik kl. 4b
III miejsce – Wiktoria Tokarek kl. 4c i Oliwia Olewińska kl. 5b
Wyróżnienia: Hanna Gędek kl. 2b, Julia Kubisiak kl. 4c, Otylia Woźniak kl. 5a i Oliwia Malinowska kl. 5c
Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie oraz rodzicom za pomoc w wykonaniu najpiękniejszych świątecznych bombek!

Dodaj komentarz

Skip to content