Najpiękniejsza bombka – szkolny konkurs

Przed świętami Bożego Narodzenia rozstrzygnięty został konkurs plastyczny na najładniejszą bombkę. Skierowany był do uczniów naszej szkoły. Jego celem było podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji bożonarodzeniowych. Zgłoszone do konkursu bombki były oryginalne i wykonane z różnego rodzaju materiałów. Przy wyborze prac jury brało pod uwagę samodzielność ich wykonania, wartość artystyczną, jakość i oryginalność. Spośród wielu pięknych prac komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:
– I miejsce – Zofia Prusińska z kl. 2b i Michał Barwas z kl. 1b
– II miejsce- Magdalena Kostrzewa z kl. 3b
– III miejsce – Adam Merta z kl. 1b
Wyróżnienia – Agata Merta z kl. 2b, Amelia Bereś z kl. 1b, Antoni Przydacz z kl. 1a, Gabriela Janiak z kl. 1a, Miłosz Urbaniak z kl. 2a
Nagrodzeni uczniowie otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Organizatorami konkursu była p. Iwona Bereś i p. Agnieszka Surlej.

Skip to content