Nabór do szkół ponadpodstawowych na rok 2021/2022

Zapraszamy serdecznie Rodziców i Uczniów klasy ósmej na wydarzenie na żywo prowadzone przez przedstawicieli firmy VULCAN prowadzącej nabór, na którym zaprezentujemy proces elektronicznej rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Podczas prezentacji przedstawiony zostanie kandydatom tegoroczny harmonogram naboru oraz informacja, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie dokumenty dostarczają kandydaci do szkół. Zaprezentowany zostanie również proces wyboru placówek oraz podpisywania elektronicznego wniosku.
Wydarzenie rozpocznie się 13 maja 2021 r. o godzinie 17:00, będzie trwać maksymalnie 90 minut. Webinarium jest darmowe i dostępne dla wszystkich zainteresowanych bez żadnych ograniczeń.
Webinar będzie udostępniony przez stronę rozprowadzającą, która przekieruje kandydatów na właściwe wydarzenie na serwisie YouTube.
Skip to content