Mistrzostwa Szkoły – FIFA 2023

6 marca 2023 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w grze komputerowej FIFA 2023, stanowiące jednocześnie eliminacje szkolne do „Wielkiego Turnieju FIFA w Koperniku” pod patronatem Wicestarosty Wieluńskiego. Zawody odbywały się pod opieką nauczyciela informatyki p. Roberta Rabendy oraz p. Anny Różańskiej, p. Iwony Nowak i p. Elżbiety Kity. W zawodach udział wzięło 18 uczniów z klas 5-8. Po zaciętej grze zwycięzcami zostali:
1 miejsce – Bartosz Prusiński z klasy 8A,
2 miejsce – Cyprian Broczkowski z klasy 6B,
3 miejsce – Franciszek Marczak z klasy 5B,
4 miejsce – Daniel Sztandera z klasy 5B,
5 miejsce – Maciej Malinowski z klasy 5B
Natomiast w Turnieju, który odbędzie w zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wieluniu będą uczestniczyć uczniowie klas 7-8 naszej szkoły: Bartosz Prusiński, Kacper Hanulak, Bartosz Kaźmierczak, Hubert Kostrzewa.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content