Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

W dniach 30 listopada 2017 r. oraz 1 grudnia 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w unihokeju chłopców oraz dziewcząt w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017-2018”. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej. Dziewczęta z naszej szkoły okazały się najlepsze i wywalczyły złoty medal. Gratulujemy! Chłopcy również bardzo zacięcie walczyli. Ostatecznie zajęli 4. miejsce.
Skład zespołu dziewcząt:
1. Wiktoria Bereś
2. Justyna Warzycha
3. Paula Podemska
4. Olga Kowalczyk
5. Oliwia Nagel
6. Patrycja Pawłowska
7. Karolina Siuda
8. Julia Czyż

Skład drużyny chłopców:
1. Dawid Foręc
2. Łukasz Kubiak
3. Patryk Konstanty
4. Paweł Waloch
5. Bartosz Olejnik
6. Damian Borek
7. Mateusz Lont
8. Miłosz Domagała
9. Michał Brzozowski
10. Dawid Zygmunt

Dodaj komentarz

Skip to content