Mistrzostwa powiatu w unihokeju chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniu 16 października 2018r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju Chłopców w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2018-2019”. Organizatorem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. W mistrzostwach wzięło udział 6 szkół. Drużyny zostały podzielone na 2 grupy, w których grały systemem „każdy z każdym”.
Drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła II miejsce. Gratulujemy bardzo gorąco naszym zawodnikom. Skład drużyny był następujący: Jakub Borczyk, Igor Podgórniak, Piotr Kempa, Michał Brzozowski, Damian Zieliński, Dawid Zygmunt, Adam Piątkowski, Miłosz Domagała, Mateusz Lont, Damian Podgórniak, Patryk Wojcieszek.

Dodaj komentarz

Skip to content