Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

29 i 30 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła na zawodach II miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na III miejscu.
Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Martyna Kubiak, Natalia Gajda, Martyna Kleszcz, Magdalena Kostrzewa, Susy Gargiulo, Aleksandra Pawlicka, Zofia Prusińska, Antonina Forenc, Kinga Kumańska, Dorota Kapuścińska.
Skład zespołu chłopców to: Gabriel Zadworny, Kacper Kopacki, Bartosz Osyda, Patryk Przydacz, Kacper Spaleniak, Cyprian Broczkowski, Mateusz Domagała, Dawid Ramuś, Maciej Malinowski, Franciszek Marczak.