Mistrzostwa Powiatu w unihokeju

W dniach 15-16.10.2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2020-2021”. Zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców zgłosiły się 3 szkoły, które zagrały systemem „każdy z każdym”. W obu kategoriach wygrała nasza szkoła. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom.
Skład zwycięskiego zespołu dziewcząt: Wiktoria, Nykiel, Emilia Forenc, Daria Grzesiak, Laura Janoska, Wiktoria Kempa, Maja Kuhn, Klaudia Ogrodniczak i Oliwia Olewińska. Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Olivier Barański, Kacper Franelak, Dawid Moszyński, Franciszek Płaczek, Miłosz Szpikowski, Łukasz Waloch, Szymon Woźniak i Michał Zawadzki.

Skip to content