Mistrzostwa Powiatu w trójboju i czwórboju LA

W dniu 16 maja 2022 r. w Ostrówku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.
II miejsce w trójboju LA wywalczyli nasi chłopcy, którzy wystąpili w następującym składzie: Franciszek Marczak, Adam Merta, Maciej Malinowski, Jan Wróbel, Filip Prusiński, Gabriel Zadworny i Filip Wróbel.
Drużyna dziewcząt uplasowała się na III miejscu w trójboju LA. Skład drużyny dziewcząt: Antonina Forenc, Zofia Prusińska, Kinga Kumańska, Natalia Hanulak, Agata Merta i Kornelia Cłapa.
Starsi chłopcy rywalizowali w czwórboju LA i po ciężkich zmaganiach znaleźli się na II miejscu. W czterech konkurencjach lekkoatletycznych brali udział: Hubert Kostrzewa, Igor Felusiak, Bartosz Prusiński, Bartosz Osyda, Franciszek Forenc i Wojciech Peliński.
Gratulujemy wyników!!!

Skip to content