Mistrzostwa Powiatu w minikoszykówce chłopców

W dniu 03 marca 2020 roku w naszej szkole zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w minikoszykówce chłopców w ramach „Igrzysk Dzieci 2019/2020”. Współorganizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy w Wieluniu oraz Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu. W zawodach uczestniczyło 6 zespołów chłopców. Uroczystego otwarcia zawodów oraz wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonała dyrektor SP w Osjakowie Hanna Kołodziej.
Sędzią głównym zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego w Osjakowie Aneta Godyń. W tegorocznych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wieluniu, którzy awansowali do półfinału wojewódzkiego. Nasi chłopcy po zaciętej grze uplasowali się na drugim miejscu. Gratulacje dla naszych koszykarzy!

Skip to content