Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców

W dniu 14 marca 2019r. w w naszej szkole zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w minikoszykówce chłopców w ramach „Igrzysk Dzieci 2018/2019”. Organizatorem zawodów była nasza szkoła oraz SZS Wieluniu i PMDKiS w Wieluniu. Uroczystego otwarcia oraz wręczenia medali i dyplomów dokonała wicedyrektor szkoły p. Katarzyna Wojcieszek. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.
Drużyna chłopców z naszej szkoły wywalczyła w tych mistrzostwach I miejsce i uzyskała awans na półfinały Mistrzostw Województwa w Sieradzu.
Chłopcy zagrali w następującym składzie: Dawid Król, Miłosz Szpikowski, Franciszek Płaczek, Patryk Drutowski, Patryk Maruszewski, Szymon Woźniak, Filip Olejnik, Witold Bartkowiak, Michał Zawadzki, Olivier Barański, Kacper Franelak, Łukasz Waloch. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content