Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców

6 lutego 2023 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Koszykówce chłopców. W tym dniu gościliśmy aż sześć zespołów z całego powiatu. Po zaciętej walce w grupie B, nasz zespół w składzie: Cyprian Broczkowski, Mateusz Domagała, Szymon Foręc, Adrian Kaczmarek, Kacper Kopacki, Maciej Malinowski, Emil Nowakowski, Bartosz Osyda, Michał Płuciennik, Patryk Przydacz, Dawid Ramuś, Kacper Spaleniak, Maciej Walczak, Gabriel Zadworny, zapewnił sobie awans do półfinału z pierwszego miejsca, pewnie pokonując zespół SP nr 5 z Wielunia i SP Mokrsko. Trudny mecz półfinałowy, gdzie nasza drużyna mierzyła się z drużyną z SP nr 4 z Wielunia, niestety zakończył się przegraną [8-9], co doprowadziło nasz zespół do meczu o III miejsce, w którym to po raz kolejny byliśmy górą nad zespołem z SP nr 5 z Wielunia. Tym samym klasyfikacja na zakończenie mistrzostw prezentowała się następująco:
1. SP Ostrówek
2. SP nr 4 Wieluń
3. SP Osjaków
4. SP nr 5 Wieluń
5. SP Biała
6. SP Pątnów
7. SP Mokrsko
Serdecznie gratulujemy!

Skip to content