Mistrzostwa Powiatu w badmintonie – Igrzyska Dzieci

9 października 2019 roku w naszej szkole rozegrano Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Badmintonie szkół podstawowych w ramach „Igrzysk Dzieci” 2019/2020. Organizatorami zawodów oprócz naszej szkoły był PSZS w Wieluniu oraz PMDKiS w Wieluniu.
Uroczystego otwarcia zawodów oraz wręczenia dyplomów i pucharów dla najlepszych zespołów dokonała pani dyrektor Hanna Kołodziej, a także wójt gminy – pan Jarosław Trojan. Sędzią głównym zawodów była nauczycielka wychowania fizycznego – pani Aneta Godyń.
Do finałów wojewódzkich, które zostaną rozegrane w Pabianicach 30 października 2019 roku awans uzyskali chłopcy z naszej szkoły, którzy wystąpili w następującym składzie: Ignacy Szymański, Olivier Barański oraz Kacper Dubecki. Serdeczne gratulacje!

Skip to content