Mikołajki

Mikołajki to święto, na które uczniowie czekają przez cały rok. Tradycyjnie 6 grudnia do wszystkich grzecznych dzieci w szkole w Osjakowie zawitał zacny gość – Święty Mikołaj. Jak zwykle nie zawiódł swoich małych przyjaciół i zjawił się z workami pełnymi prezentów. Mikołaj odwiedził dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów wszystkich klas przynosząc im upominki. Okazało się, że każde dziecko zasłużyło na podarunek. Dzieciakom dopisywały świetne humory i panował szczególny klimat. Spotkanie z Mikołajem sprawiło nam wszystkim wiele radości i dostarczyło sporo wrażeń. Szkoda, że Święty Mikołaj odwiedza nas tylko jeden raz w roku.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji Szkoły, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Osjakowie oraz wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego niezwykłego dnia.