Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Angielskiej i Niemieckiej

10 grudnia 2021 r. uczennice klasy 7c – Wiktoria Tokarek i Karolina Urbanik wzięły udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Poezji i Piosenki Angielskiej i Niemieckiej organizowanym w Zespole Szkół nr 2 w Wieluniu. Wiktoria recytowała wiersz „The Road Not Taken” autorstwa Roberta Frosta, natomiast Karolina śpiewała piosenkę z filmu „A walk to remember” pt. „Only Hope” w oryginale wykonywaną przez Mandy Moore. Dziewczyny zaprezentowały się wspaniale i godnie reprezentowały naszą szkołę. Niestety nie zdobyły żadnej z nagród – poziom konkursu był naprawdę wysoki i zdominowany przez uczniów szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy naszym uczennicom odwagi i motywacji w spełnianiu swoich pasji oraz życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content