Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

12 czerwca 2018r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „ENGLISH WORDS MASTER 2018” dla uczniów klas II i III. W konkursie wzięły udział trzyosobowe zespoły z czterech szkół. Drużyny konkursowe zmagały się z 9 zadaniami sprawdzającymi znajomość słownictwa, umiejętność komunikacji i literowaniem wylosowanych słów. Organizatorem konkursu była p. Anna Łakomska.
Pracom zespołów przyglądało się jury złożone z nauczycieli języka angielskiego oraz p. Sylwii Wróbel, właściciela szkoły językowej SPARROW – przewodniczącego jury, która przygotowała także niespodziankę dla każdego uczestnika.
Po przeprowadzeniu wszystkich konkurencji i dodatkowych konkurencji rozstrzygających wyłoniono zwycięzców:
1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Osjakowie: Igor Felusiak, Miłosz Gruszczyński i Tadeusz Bartkowiak
2 miejsce- Szkoła Podstawowa w Konopnicy: Aleksandra Kapica, Amelia Mielczarek, Anna Strzała
3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Drobnicach: Igor Siódmak, Michał Mateusiak
4 miejsce – Szkoła Podstawowa w Ostrówku: Emilia Wojtczak, Kacper Maras, Miłosz Henrych
Wszyscy uczniowie po zaciętej walce zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Zwycięskiej drużynie naszej szkoły dziękujemy a pozostałym uczniom dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Dodaj komentarz

Skip to content