Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

14 marca 2019r. pięciu uczniów naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w Szkole Podstawowej im. 72 PP Radom w Konopnicy. Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych, dla klas IV i V „Challenge”, oraz dla klas VI i VII „English is fun”. Do zadań językowych przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych z Konopnicy, Osjakowa, Widawy i Złoczewa. Uczniowie rozwiązywali test gramatyczno-leksykalny sprawdzający ogólną wiedzę z zakresu angielskiej gramatyki, słownictwa, czytania ze zrozumieniem czy interakcji językowych. Miło jest nam zakomunikować, że nasi uczniowie poradzili sobie naprawdę bardzo dobrze.
W kategorii uczniów młodszych I miejsce zajęła Maja Espinoza Tapia Bator z klasy IVc, natomiast w kategorii uczniów starszych II miejsce zajął uczeń klasy VIIa Dominik Nagadowski. Pozostali uczniowie także mogą być z siebie dumni. Zajęli bowiem kolejno IV miejsce – Filip Czerniak, kl. VIIa, V miejsce – Ignacy Szymański, kl. Va i VI miejsce – Zuzanna Swędrak, kl. Va. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skip to content