Międzyszkolny Konkurs ”English Words Master”

W dniu 22 listopada 2022 r. w naszej szkole odbył się III Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego ”English Words Master” dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych. Konkurs zorganizowany był przez p. Annę Łakomską i p. Paulinę Radwańską. 

Zadaniem uczniów było rozwiązanie pisemnego testu oraz przeliterowanie angielskich wyrazów. Spośród uczestników zostali wyłowieni następujący zwycięzcy:

1. miejsce zajął Jan Wróbel – SP Osjaków

2. miejsce zajął Adam Uryszek – SP Radoszewice

3. miejsce zajęła Julia Gołuchowska – SP Kraszkowice 

 

Po konkursie młodzież i nauczyciele mogli obejrzeć prezentacje multimedialną przygotowaną przez p. Magdalenę Betkę oraz wysłuchać wspomnień uczniów na temat programu Erasmus+, jaki miał miejsce w poprzednim roku szkolnym. 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. 

Skip to content