Konkurs recytatorski „Wiosna, ach to Ty”

Dnia 22 marca 2018r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Osjakowie odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Wiosna, ach to Ty”, zorganizowany przez szkolną bibliotekę. Uczestnikami konkursu były dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III. Komisja konkursowa w składzie: p. Hanna Kołodziej – dyrektor Szkoły Podstawowej w Osjakowie, p. Barbara Domagała – kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Osjakowie, p. Justyna Jasicka – rodzic, oceniała zarówno występy uczestników, jak i prace plastyczne przygotowane do wybranych wierszy. Laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu wręczono dyplomy, książki oraz małą słodycz ufundowaną przez Szkołę Podstawową i Gminną Bibliotekę. Wiosenna atmosfera udzieliła się wszystkim wokoło, gdyż na zakończenie grupa przedszkolna zaśpiewała i zatańczyła do wiosennej piosenki.
Laureaci z grupy przedszkolnej:
– Miłosz Urbaniak „Przyjście wiosny”- I miejsce
– Karolina Niedbalska „Jabłonka” – II miejsce
– Hubert Borczyk „Wiosna” – III miejsce
Pozostali uczestnicy:
– Kinga Nagel „Marzanna”

– Kamila Korytek „Dwa wiatry”
– Paulina Czyż „Krokusy”
– Martyna Czyż „Idzie wiosna”

Laureaci z klas I – III:
– Maria Urbańska klasa IIIa – „Wiosenne przebudzenie” – I miejsce
– Wiktoria Kozik klasa IIIa – „Wiosna” – II miejsce
– Cecylia Posmyk klasa IIIa – „Wiosna” – III miejsce
– Maria Jasicka klasa Ib – „Pierwiosnek” wyróżnienie
– Maja Waloszczyk klasa Ia – „Pierwiosnek” wyróżnienie

Pozostali uczestnicy:
– Wiktoria Tokarek klasa IIIc – „Wiosenne tęsknoty”
– Julia Świat klasa IIIc – „Wiosenne tęsknoty”
– Martyna Matusiak klasa IIIa – „Wiosna idzie”
– Julia Walkowiak klasa IIIa – „Pierwiosnek”
– Michalina Kędzior klasa Ib – „Wiosna”

Dodaj komentarz

Skip to content