Konkurs plastyczny „Żołnierze wyklęci obudźcie Polskę”

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Żołnierze wyklęci obudźcie Polską”, który został zorganizowany przez posła na Sejm RP Piotra Polaka i Radną Sejmiku Województwa Łódzkiego Dorotę Więckowską.
Celem konkursu było docenianie i rozpowszechnianie bohaterskich postaw Żołnierzy Wyklętych, rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczych oraz umożliwienie przedstawienia własnej wizji walk o niepodległość i niezawisłość naszej Ojczyzny.
Na konkurs wpłynęło ponad tysiąc prac. Aleksandra Kempa oraz Agata Merta zajęły pierwsze miejsce w kategorii wiekowej 8-12 lat, a Mateusz Kempa zajął drugie miejsce w tej samej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.