Konkurs plastyczny „Ziemia – nasz wspólny dom”

28 kwietnia 2026 r., podczas obchodów Dnia Ziemi, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pod hasłem „Ziemia – nasz wspólny dom”. Tematyka konkursu dotyczyła ochrony środowiska, piękna naszej planety oraz odpowiedzialności człowieka za jej przyszłość. Komisja konkursowa oceniła wykonane prace pod względem samodzielności i estetyki wykonania oraz oryginalności. Po burzliwych obradach jury przyznało następujące miejsca:
W kategorii klas pierwszych:
 I miejsce – Emilia Wrzecioniarz, Nadia Wesołowska
 II miejsce – Filip Sobczak, Maja Niemczyńska
 III miejsce – Ignacy Bugara, Diana Płuciennik
W kategorii klas drugich:
 I miejsce – Hanna Konstanciak, Hanna Posmyk
 II miejsce – Sonia Buczek, Łucja Lont
III miejsce – Kevin Nagadowski, Anastazja Półtorak
Wyróżnienia: Marcel Kubiak, Zofia Sikora
Organizatorzy – p. Irena Ciania, p. Mariola Leś i p. Iwona Bereś – gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.