Konkurs plastyczny „SKO zawsze modne”

17 maja 2019 roku w oddziale banku PKO BP w Wieluniu odbył się finał konkursu plastycznego, którego celem było propagowanie idei oszczędzania wśród uczniów. Konkurs adresowany był do uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych. Młodsze dzieci z klas I-III miały zaprojektować pisankę matematyczną z logo SKO, natomiast zadaniem uczniów starszych z klas IV-VI było wykonanie projektu stroju zgodnie z tematem: „SKO zawsze modne”.
Młodszym uczniom tym razem nie udało się zająć nagrodzonego miejsca, natomiast prace dwóch starszych uczennic zostały dostrzeżone i nagrodzone.
II miejsce zajęła Ola Betka z klasy VIa, natomiast wyróżnienie zdobyła Julia Krysiak z klasy Va.
Po wręczeniu nagród i słodkim poczęstunku dzieci miały możliwość zwiedzić siedzibę banku PKO BP w Wieluniu.

Skip to content