Komers 2022

15 czerwca 2022 r. odbył się tradycyjny bal klas ósmych zwany Komersem. Uroczystość rozpoczęła się dostojnym polonezem. Wszyscy skupieni, eleganccy stworzyli niecodzienną, podniosłą atmosferę. Zebrani goście, nauczyciele, rodzice podziwiali przygotowaną przez nauczyciela wychowania fizycznego choreografię. Pani Dyrektor Hanna Kołodziej także wyraziła słowa uznania dla wspaniałej postawy młodzieży. A później już nadszedł czas na zabawę i taneczne szaleństwo. Atrakcją była FotoBudka, przy której non-stop tworzyła się kolejka. Rodzice zadbali o poczęstunek, dekorację oraz opiekę nad uczniami. Komers zaszczycili swoją obecnością: pani Sylwia Walczak – Przewodnicząca Rady Gminy Osjaków, pan Jarosław Trojan – Wójt Gminy Osjaków, pani Renata Kostrzycka – zastępca wójta, pani Edyta Tokarek – przewodnicząca Rady Rodziców.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Wychowawcom za obecność, a rodzicom za zorganizowanie zabawy, która stanie się miłym wspomnieniem cudownych, beztroskich lat spędzonych w naszej szkole.