Klasy pierwsze w wieluńskim kinie „Syrena”

W dniu 8 grudnia uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami p. Mariolą Leś oraz p. Wiolettą Podgórniak wybrali się na wspólną wycieczkę do Kino – Teatru „Syrena” w Wieluniu . Dzieci obejrzały film pt. „Clifford. Wielki czerwony pies”. Poznały historię dziewczynki Emily, która nie czuje się dobrze w szkole, bo nie może tam znaleźć bratniej duszy. Pewnego dnia spotyka małego, czerwonego szczeniaczka Clifforda, który staje się jej najlepszym przyjacielem. Miłość dziewczynki do pieska sprawia, że rośnie on do gigantycznych rozmiarów. Powoduje to wiele kłopotów, jednak cała historia kończy się szczęśliwie.
Dzieciom bardzo podobał się film. Każde z nich chciałoby mieć takieeeego psa. Ten film uczy nas, co to znaczy kochać kogoś naprawdę i akceptować go takim, jakim jest. Seans dostarczył dzieciom wielu wzruszeń oraz dużą dawkę wspaniałej zabawy i pozytywnych emocji.

Skip to content