Klasowe spotkania świąteczne

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy …”

Ostatni tydzień nauki przed świętami i jednocześnie ostatni w 2017 roku był dla uczniów i nauczycieli wyjątkowy. Nasza szkoła poddała się magii Świąt Bożego Narodzenia. W wielu klasach było słychać kolędy. Uczniowie pod opieką wychowawców zadbali o świąteczny wystrój sal lekcyjnych. Piękne choinki, świąteczne wypieki i bożonarodzeniowe dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny przedświąteczny nastrój. W klasach pojawiły się wigilijne stoły nakryte śnieżnobiałymi obrusami. Opłatek, życzenia, wspólne śpiewanie kolęd oraz poczęstunek stworzyły świąteczno-noworoczne klimaty. Nie zabrakło również miłej, rodzinnej atmosfery. 
Wigilie klasowe to podniosłe i wzruszające spotkania, które na długo zostaną w pamięci uczniów i ich wychowawców.

Dodaj komentarz

Skip to content