Jasełka „Oszaleli Anieli”

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów. Nie inaczej było w tym roku; w niedzielę, 15 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w hali sportowej przy ul. Wieluńskiej zebrali się zaproszeni goście: władze gminy, dyrekcja, emerytowani i obecni pracownicy naszej szkoły oraz uczniowie i ich rodzice. Brawurowa gra aktorska oraz niepowtarzalny klimat sprawiły, że przedstawienie pt. „Oszaleli anieli” zostało bardzo ciepło przyjęte przez publiczność, która nie szczędziła oklasków i ciepłych słów. W tegorocznym przedstawieniu bożonarodzeniowym wystąpili wszyscy uczniowie klas trzecich, a także chór szkolny. Nie byłoby tego wspaniałego występu, gdyby nie zaangażowanie wychowawców – p. Marleny Olbińskiej i p. Jolanty Nowak oraz p. Ewy Drewicz i p. Anety Pierzyny. W organizację włączyli się również rodzice uczniów. Dzięki ich współdziałaniu, wzajemnej pomocy i wyrozumiałości mogliśmy uczestniczyć w wydarzeniach narodzin maleńkiej miłości, niezgłębionej tajemnicy, która przyniosła światu pokój, prawdę, nadzieję i miłość.
Życzenia dla wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców złożyła dyrektor szkoły – p. Hanna Kołodziej, wójt gminy Osjaków – p. Jarosław Trojan, przewodnicząca Rady Rodziców – p. Edyta Tokarek oraz przewodniczący Rady Gminy – p. Ryszard Drutowski. Spotkanie zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem dla wszystkich zebranych.

Skip to content