Jak karnawał, to karnawał!

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają na okazję, aby się zabawić!
Również w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niecierpliwie wyczekiwany przez uczniów naszej szkoły. 1 lutego 2023 r. od samego rana na hali sportowej odbywały się tańce i zabawy. Najpierw bawili się uczniowie klas młodszych, a po nich klasy 5-8. Większość dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-4 przybyło na bal w barwnych kostiumach. Można było spotkać m.in.: księżniczki, królewny, piratów, żołnierzy, policjantów, spidermanów, kowbojów i wiele innych baśniowych postaci. Po południu na salę wkroczyli starsi uczniowie, którzy z wielką energią bawili się w rytm utworów z aktualnych list przebojów. Uczniowie zmęczeni zabawą mogli posilić się w karnawałowym „mini-barze”, który został przygotowany przez szkolny samorząd wraz z opiekunką – p. Magdaleną Palusińską. Na przepyszne tosty i domowe wypieki było bardzo wielu chętnych. Tańcom i zabawie nie było końca, ale niestety czas szybko płynie i trzeba było wrócić do domu. Tak wspaniała zabawa zostanie w naszej pamięci na długo. Uczniowie z niecierpliwością oczekują na kolejny bal, a to już za rok.

Skip to content