Indywidualne Biegi Przełajowe – Mistrzostwa Powiatu

22 września 2023 r. w Ożarowie odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2023/2024. Konkurencją otwierającą rywalizację sportową były Mistrzostwa Powiatu
w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w ramach „Igrzysk Dzieci” i „Igrzysk Młodzieży Szkolnej”. W rywalizacji w ramach „Igrzysk Dzieci” startowali uczniowie z klas 4-6, a w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej” uczniowie klasy 7-8. Naszą szkołę reprezentowała ponad 30-osobowa grupa biegaczy. Najlepszy wynik uzyskał Mateusz Domagała, który uplasował się na 4. miejscu w swojej kategorii i uzyskał awans na zawody wojewódzkie.
Drużynowo młodsze dziewczęta zajęły I miejsce na 17 drużyn, natomiast chłopcy na 19 drużyn znaleźli się na trzeciej pozycji. W grupie starszej rewelacyjnie wypadli chłopcy, którzy wywalczyli I miejsce na 17 szkół, a dziewczęta zajęły 8 miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content