Inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020

Zaczynamy – nowy rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty. W hali sportowej przy ul. Wieluńskiej pani Dyrektor Hanna Kołodziej, serdecznie powitała wszystkich zebranych: wójta Gminy Osjaków p. Jarosława Trojana, nowych uczniów klas I, dotychczasowych uczniów szkoły podstawowej oraz wszystkich pracowników i licznie zebranych rodziców. Ten dzień był wyjątkowym przeżyciem dla uczniów rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą – czyli pierwszoklasistów. Zostali oni szczególnie uroczyście przywitani przez panią dyrektor.
W czasie dzisiejszej uroczystości uczniowie przypomnieli wydarzenia, które miały miejsce 80 lat temu. W montażu słowno-muzycznym przedstawili najważniejsze fakty dotyczące wybuchu II wojny światowej. Część artystyczną przygotowały: p. Karolina Kempa i p. Ewa Drewicz.
W swoim przemówieniu pani dyrektor przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego, mówiła o swoich planach, pomysłach i wyzwaniach.
Zastępca dyrektora pani Katarzyna Wojcieszek zapoznała uczniów z ich wychowawcami oraz przekazała informacje dotyczące przydziału godzin dydaktycznych dla nauczycieli. Głos zabrał także Wójt Gminy p. Jarosław Trojan, który m.in. życzył uczniom i nauczycielom owocnej pracy i sukcesów w nowym roku szkolnym. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami oraz rodzicami udali się do swoich klas.

Skip to content