III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt

W dniu 13 listopada 2017r. w hali sportowej w Białej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt w ramach „Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017-2018”. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej. W mistrzostwach wzięło udział 5 szkół. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”.
Drużyna naszych dziewcząt wywalczyła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!
Skład naszej reprezentacji:
1. Wiktoria Bereś
2. Alicja Beśka
3. Julia Gruszczyńska
4. Żaneta Lont
5. Wiktoria Marchewka
6. Patrycja Pawłowska
7. Pola Szymańska
8. Justyna Warzycha
9. Natalia Wróblewska
10. Karolina Maruszewska
11. Roksana Mateusiak
12. Weronika Mateusiak
13. Maja Ogrodniczak
14. Zuzanna Świat
15. Paula Podemska 

Dodaj komentarz

Skip to content