II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny

W dniu 9 marca 2020 r. odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas szóstych „Liczby rządzą światem”. W konkursie wzięło udział 39 uczniów z ośmiu szkół powiatu wieluńskiego: SP Osjaków, SP Konopnica, ZSP Wierzchlas, ZSP Kraszkowice, KSP Czernice, KSP Strugi, SP nr 5 Wieluń, SP Sieniec. Organizatorem konkursu był nauczyciel matematyki – p. Robert Rabenda. Komisję konkursową stanowili wszyscy opiekunowie uczniów z poszczególnych szkół biorących udział w konkursie.
Wyniki konkursu – 10 najlepszych w matematycznych zmaganiach
I miejsce – Julia Urbanek – ZSP Wierzchlas
II miejsce – Aleksander Mielczarek – SP Sieniec
III miejsce – Julia Krysiak – SP Osjaków i Adam Soja – SP nr 5 Wieluń
IV miejsce – Marcelin Petrowicz – SP nr 5 Wieluń
V miejsce – Zuzanna Swędrak – SP Osjaków
VI miejsce – Grzegorz Cieśla – KSP Strugi
VII miejsce – Emilia Cieluch – SP nr 5 Wieluń
VIII miejsce – Aleksandra Buc – SP Osjaków
IX miejsce – Hanna Wieteska – SP nr 5 Wieluń

Skip to content