Ekoskrzaty na start

5 kwietnia 2018r. już po raz czwarty w Szkole Podstawowej w Konopnicy odbył się Międzypowiatowy Konkurs „EKOSKRZATY NA START”. Wzięli w nim udział uczniowie klas III ze szkół podstawowych w Burzeninie, Osjakowie, Szynkielowie, Rychłocicach i Konopnicy. Rozwiązując konkursowy test dzieci musiały wykazać się wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i języka angielskiego. Uczestniczyli także z drużynowych rozgrywkach sportowych. Zespół z naszej szkoły wywalczył w tym konkursie II miejsce. Zwycięzcy otrzymali statuetki oraz dyplomy, które wręczył dyrektor Michał Janik. Miłym akcentem był słodki poczęstunek. Spotkanie dostarczyło zarówno uczestnikom jak i wychowawcom mnóstwa emocji. Mimo zaciętej rywalizacji konkurs upłynął w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zespół z naszej szkoły wystąpił w następującym składzie: Julia Podgórniak z kl. IIIc, Mateusz Tokarek z kl. IIIa, Miłosz Gruszczyński i Igor Felusiak z kl. IIIb. 

Dodaj komentarz

Skip to content