Egzamin ósmoklasisty już za nami!
W dniach 11–13 maja 2026 r. uczniowie klas ósmych przystąpili do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Przez trzy dni mierzyli się z zadaniami z języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego.Egzamin ósmoklasisty sprawdza wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Jest on obowiązkowy dla wszystkich uczniów kończących szkołę podstawową i stanowi ważny etap na drodze do dalszej edukacji.
Za naszymi ósmoklasistami dni pełne skupienia, wysiłku i emocji. Teraz pozostaje już tylko czekać na wyniki. Trzymamy mocno kciuki za każdego ucznia i życzymy, aby osiągnięte rezultaty otworzyły drzwi do wymarzonych szkół ponadpodstawowych!




















































