Dzień Ziemi u przedszkolaków

Z okazji Dnia Ziemi, który obchodzony jest na całym świecie 22 kwietnia, dzieci z oddziałów przedszkolnych stanęły na wysokości zadania i postanowiły zrobić coś dobrego dla naszej planety. Wykonały wspaniałe prace plastyczne przemawiające za tym, iż losy Ziemi są w naszych rękach i to od nas zależy, czy pozostanie ona piękna i zadbana. Przedszkolaki spacerując tylko w pobliskiej okolicy placówki nazbierały 4 worki odpadów, gdyż niektórym niestety wciąż zdarza się zapominać o istnieniu koszy na śmieci. Podsumowaniem działań ekologicznych było obejrzenie pouczającej bajki, którą nagrały starsze koleżanki z naszej szkoły. Każdego przedszkolaka bez wątpienia można nazwać strażnikiem przyrody, dla którego losy naszej pięknej planety nie są obojętne.

Skip to content