Dzień Przedszkolaka

W czwartek 21 września 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego świętowały uroczyście Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji odbyły się zabawy taneczne przy skocznych dziecięcych utworach, które dzieci wręcz uwielbiają. Zerówkowicze zaprezentowali swoje talenty taneczne, a jednocześnie była to dla nich wspaniała okazja do wykorzystania naturalnej potrzeby ruchu i spożytkowania dziecięcej energii. Odbyły się również zabawy z balonami, a na koniec każdy przedszkolak otrzymał w nagrodę dyplom. Zwieńczeniem tego święta był słodki poczęstunek, na którym znajdowały się m.in. pyszne babeczki upieczone przez kochane mamusie. Dziękujemy bardzo rodzicom za słodkości, a dzieciakom za ogrom chęci do zabawy. Mamy nadzieję, że ten rok w Oddziale Przedszkolnym będzie pełen niezapomnianych przygód oraz motywacji do zdobywania nowych doświadczeń.

Skip to content