Dzień Kobiet na sportowo w klasach szóstych

8 marca uczniowie klasy 6A i 6B obchodzili w tym roku nietypowo – pod opieką swoich wychowawców: p. Iwony Nowak, p. Piotra Sarowskiego oraz p. Aleksandry Biegańskiej udali się do Stacji Grawitacji w Częstochowie. Zanim dotarliśmy do celu naszej wyprawy, zatrzymaliśmy się w McDonaldzie, by chłopcy mogli zakupić słodki poczęstunek dla wszystkich dziewcząt. Pełni energii szóstoklasiści, po szkoleniu przeprowadzonym z zasad bezpieczeństwa, zaczęli ćwiczenia na trampolinach i ściankach wspinaczkowych.
Pobyt w parku trampolin okazał się dla uczniów świetną zabawą, wszelkim akrobacjom nie było końca. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami na twarzach.
Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Skip to content