Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2020 r. cała społeczność szkolna świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.
Z tej okazji członkowie Samorządu Szkolnego przygotowali szereg zadań dla nauczycieli i uczniów. Były tańce, śpiew, ćwiczenia gimnastyczne i łamańce językowe. Każdy pedagog otrzymał DYPLOM WZOROWEGO NAUCZYCIELA, natomiast pracownicy administracji i obsługi zostali obdarowani słodkimi upominkami.
Raz jeszcze z okazji dzisiejszego święta składamy wszystkim pracownikom szkoły serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę na rzecz nauczania i wychowania młodego pokolenia, ale także troski o codzienne tworzenia przyjaznej, bezpiecznej dla ucznia przestrzeni, w której wszyscy odnajdujemy swoje powołanie.

Skip to content