Dzień Dziecka

Jest wiele dni w roku, które dzieci bardzo lubią, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. W tym roku obchody Dnia Dziecka rozpoczęliśmy już 30 maja. W tym dniu odbyło się wesołe spotkanie uczniów na sali gimnastycznej, które prowadzone było przez animatorów z Akademii Dobrej Zabawy „Ra Ta Ta Ta”. Uczniowie uczestniczyli w zabawach tanecznych i ruchowych, konkurencjach sportowych, zabawach z chustą animacyjną. Dużą frajdę stanowiło skręcanie mieczy z balonów. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tej wspaniałej zabawy, która sprawiła dzieciom wielką przyjemność. Uśmiechnięte twarze uczniów są tego najlepszym dowodem. Oczywiście 1 czerwca odbyła się kolejna część obchodów Dnia Dziecka. W tym dniu smakowaliśmy pieczone kiełbaski, żurek, bułeczki oraz napoje. Wszystko było pyszne. Te smakołyki zostały zafundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy bardzo!

Skip to content