Biegi sztafetowe – Mistrzostwa Powiatu

5 października 2022 r. na stadionie Warty w Osjakowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w biegach sztafetowych. Organizatorem zawodów była nasza szkoła oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieluniu.
Chłopcy z naszej szkoły w składzie: Bartosz Osyda, Mateusz Domagała, Adam Merta, Mateusz Kempa, Jan Wróbel, Maciej Malinowski i Aleksander Podgórniak zwyciężyli w ramach Igrzysk Dzieci uzyskując dużą przewagę nad pozostałymi drużynami. Dziewczęta w tej kategorii uplasowały się na czwartym miejscu.
Natomiast w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta z naszej szkoły uplasowały się na trzeciej pozycji, a chłopcy na piątym miejscu.
Chłopcy młodsi będą reprezentowali nasz powiat na Półfinałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego. Gratulujemy!

Skip to content