Andrzejkowa noc w szkole

Tradycją w naszej szkole jest organizowanie imprezy pod nazwą „Andrzejkowa noc w szkole”. Tegoroczna odbyła się w dniach 18-19 listopada 2022 r. Wzięli w niej udział chętni uczniowie z klasy 1-3. Wraz z uczniami „nockę” w szkole spędziły również: p. Magdalena Kowalczyk, p. Irena Ciania, p. Wioletta Podgórniak, p. Anna Łakomska, p. Jolanta Nowak i p. Marlena Olbińska. Na początku był wieczór wróżb i zabaw. O wróżby i zabawy zadbały nasze wspaniałe „wróżki”, czyli Wiktoria, Nela, Paulina, Julia i Kornelia. Wszyscy mogli dowiedzieć się jaka przyszłość nas czeka oraz świetnie się pobawić. Bardzo dziękujemy dziewczętom z klasy 8c za przygotowane atrakcje. Na kolację wszyscy zjedli pyszną pizzę. Dostarczyła ona energii na nocne „buszowanie” po szkole. Późnym wieczorem odbył się piżamowy pokaz mody i oraz „piżamowa dyskoteka”. Mimo wspaniałej zabawy i świetnej atmosfery trzeba było jednak trochę się przespać. Cisza nocna ogłoszona została ok. północy, ale większości uczniów trudno było zasnąć. Wychowawcy próbowali pomóc w zaśnięciu czytając książki. Ale pogaduchy i śmiechy trwały jeszcze długo. O godzinie 8 rano wszyscy rozeszli się do domów. Uczestnicy imprezy zgodnie stwierdzili, że zabawa była udana i z niecierpliwością czekają na kolejną „noc w szkole”.

Skip to content