Andrzejkowa Noc w Szkole

Tradycją w naszej szkole jest organizowanie imprezy pod nazwą „Andrzejkowa noc w szkole”. Tegoroczna odbyła się w dniach 29-30 listopada 2019 r. Wzięli w niej udział chętni uczniowie z klasy 1a, 1b, 2b, 3a i 3b wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Ireną Cianią, p. Magdaleną Kowalczyk, p. Wiolettą Podgórniak, p. Marleną Olbińską i p. Jolantą Nowak. W tym roku do uczniów najmłodszych dołączyli uczniowie z klasy 6c wraz z wychowawcą p. Anetą Pierzyną. Na początku był wieczór wróżb, w czasie którego dowiedzieliśmy się co czeka nas w przyszłości. Można było również potańczyć na „piżama party” i odbył się piżamowy pokaz mody. W czasie „nocnych andrzejek” uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili „Koło Fortuny”, z którego zysk zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących. Na kolację wszyscy zjedli pyszną pizzę. Dostarczyła ona energii na nocne „buszowanie” po szkole. Mimo wspaniałej zabawy i świetnej atmosfery trzeba było jednak trochę się przespać. Cisza nocna ogłoszona została ostatecznie ok. północy, ale większości uczniów trudno było zasnąć. Wychowawcy próbowali pomóc w zaśnięciu czytając książki. Ale pogaduchy i śmiechy trwały jeszcze długo. O godzinie 8 rano wszyscy rozeszli się do domów. Uczestnicy zabawy zgodnie twierdzą, że noc w szkole to udana impreza!

Skip to content