Akcja „Karma dla zwierzaka”

Już po raz drugi nasi uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przeprowadzili zbiórkę karmy dla bezdomnych psów i kotów. Zbiórka miała miejsce 21 i 22 lutego 2020 roku na terenie marketów w Osjakowie. Zebraną karmę przekazaliśmy do Inspektoratu Fundacji Mondo Cane w Wieluniu na dokarmianie opuszczonych i osamotnionych psów i kotów w naszej gminie.
W zbiórce uczestniczyły: Maja Espinoza Tapia Bator, Kornelia Borucka, Nikola Glądała, Paulina Nykiel, Wiktoria Tokarek, Nikola Marchewka, Julia Kubisiak, Małgorzata Pajor, Julia Podgórniak, Nikola Hanulak, Kinga Czerniak, Marzena Stępień, Oliwia Malinowska, Lena Psyk, Gabrysia Jóźwik, Oliwia Grzesiak, Martyna Pakuła, Natalia Lipińska, Wiktoria Domagała, Angelika Pawłowska, Olga Barańska, Zuzanna Łakomska.
Wszystkim wolontariuszkom i darczyńcom bardzo dziękujemy.

Skip to content