3. miejsce w półfinale wojewódzkim – sukces naszych koszykarzy!
30 kwietnia 2026 r. w Sieradzu nasi uczniowie reprezentowali powiat wieluński w półfinałach Mistrzostw Województwa w piłce koszykowej 3×3 chłopców, rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach udział wzięli mistrzowie powiatów: łaskiego, zduńskowolskiego, sieradzkiego, wieruszowskiego oraz wieluńskiego. Rywalizacja była bardzo wymagająca i na wysokim poziomie, ale nasi zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, waleczność i świetną współpracę na boisku. Po emocjonujących meczach wywalczyli 3. miejsce, co jest dużym sukcesem na etapie wojewódzkim!
Reprezentacja szkoły: Filip Prusiński, Eldar Aliiev, Borys Olewiński, Franciszek Sidyk, Jakub Chodak
Gratulujemy naszym koszykarzom wspaniałego wyniku oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i powiatu.




















































