Dzień Chłopaka w naszej szkole

Dzień Chłopaka w naszej szkole to zawsze dzień pełen wrażeń i miłych niespodzianek. Już na pierwszych lekcjach członkowie Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria, Paulina, Nela i Bartek odwiedzili poszczególne klasy, złożyli życzenia i wręczyli swoim kolegom słodkie upominki.
Następnie cała społeczność szkolna spotkała się na hali sportowej, gdzie odbyły się wybory Mistera Szkoły 2022. Przygotowania do tej uroczystości rozpoczęły się kilka dni wcześniej od wyłonienia Mistera każdej klasy. Wyboru w klasach dokonywały w tajnym głosowaniu wyłącznie dziewczęta. W wyniku eliminacji wyłoniono 6 finalistów w grupie chłopców z klas 1-3 oraz 10 finalistów w kategorii klas 4-8. Uczniowie z tytułem Mister Klasy z najmłodszych klas to:
Mister Klasy 1 a – Hubert Dolata
Mister Klasy 1 b – Filip Bugara
Mister Klasy 2 a – Jakub Chodak
Mister Klasy 2 b – Wojciech Kubiak
Mister Klasy 3 a – Alexander Espinoza Tapia Bator
Mister Klasy 3 b – Franciszek Przydacz
Droga do tytułu Mister Szkoły dla chłopców z klas 4-8 nie była jednak łatwa. Komisja w składzie: Dyrektor Szkoły – Hanna Kołodziej, wicedyrektor Katarzyna Wojcieszek oraz przedstawicielka Rady Pedagogicznej – Paulina Radwańska oceniała kandydatów w różnych konkurencjach.
Do rywalizacji przystąpili:
Mister Klasy 4 a – Maksymilian Kozieł
Mister Klasy 4 b – Jan Wróbel
Mister Klasy 5 a – Adam Osyda
Mister Klasy 5 b – Maciej Malinowski
Mister Klasy 6 a – Bartosz Osyda
Mister Klasy 6 b – Remigiusz Migdal
Mister Klasy 7 – Kuba Radziszewski
Mister Klasy 8 a – Bartosz Prusiński
Mister Klasy 8 b – Miłosz Gruszczyński
Mister Klasy 8 c – Michał Pawlicki
Chłopcy musieli wykazać się umiejętnościami takimi jak: zaplatanie warkoczy koleżankom, przyszywanie guzików, fantazyjne zawiązanie krawatu, rysowanie z zamkniętymi oczami, kręcenie hula-hop.
Komisja oceniała zaradność kandydatów i ich pomysłowość podczas poszczególnych konkurencji przyznając za każdą punkty. Najwięcej punktów i tytuł Mister Szkoły 2022 zdobył Miłosz Gruszczyński z klasy 8 b. Na koniec okazało się, że przeprowadzono również wybory Mistera Nauczycieli. Ten zaszczytny tytuł przypadł panu Robertowi Rabendzie. Wybory Mistera Szkoły rozbawiły społeczność szkolną. Ten nowy sposób na pobudzenie aktywności i kreatywności uczniów bardzo się wszystkim spodobał. Być może będzie kontynuowany. GRATULUJEMY WSZYSTKIM CHŁOPCOM!
Z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny z poszczególnych klas przygotowały dodatkowo dla swoich kolegów niespodzianki – upominki, zabawy, konkursy, wyjście do pizzerii czy wyjazd do kina. Mamy nadzieję, że wszyscy będą mile wspominali ten dzień.

Skip to content