Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Przygody Gangu Fajniaków”

Już po raz kolejny uczniowie klas 1-3 wzięli udział w konkursie plastycznym na podstawie książki M. Przewoźniaka „Gang Fajniaków i miasto marzeń”. Celem konkursu było uwrażliwienie najmłodszych na otaczającą nas przyrodę oraz na to, że warto każdego dnia być „eko”, a także, że należy dbać o naszą planetę. Po wysłuchaniu czytanych przez panią bibliotekarkę rozdziałów książki i zapoznaniu się z przygodami bohaterów uczniowie wykonali do wybranego fragmentu prace plastyczne. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, bowiem wpłynęły na niego 42 prace. Po długich obradach komisja konkursowa nagrodziła i przyznała miejsca następującym uczniom:

I miejsce – Oliwia Kowalczyk – kl. 2A
II miejsce – Damian Synowiec – kl. 1B
III miejsce – Antoni Przydacz – kl. 2A
Wyróżnienia – Mikołaj Wróbel – kl. 1A, Lena Chłodna – kl. 2B, Krystian Woźniak – kl. 1A, Zofia Prusińska – kl. 3B

Po powrocie do szkoły nagrodzeni uczniowie otrzymają  przyznane im nagrody.