Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Osjakowie miało wyjątkowy charakter ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Uroczyste zakończenie mieli jedynie uczniowie dwóch ósmych klas, którzy odebrali osobiście świadectwa.
Dla 38 uczniów kończących ósmą klasę był to ostatni rok nauki w naszej szkole. Zakończenie roku szkolnego było okazją do wręczenia świadectw oraz nagród dla najlepszych uczniów, którzy mieli średnią ocen co najmniej 4,75 i przynajmniej ocenę bardzo dobrą z zachowania. Podczas zakończenia roku wręczono również statuetki za sukcesy sportowe, wyróżnienia za pracę na rzecz szkoły, podziękowania dla rodziców oraz listy gratulacyjne. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczyste zakończenie ósmych klas odbyło się z zachowaniem zaleceń sanitarnych oraz w węższym niż co roku gronie uczniów i nauczycieli.
Uczniowie pozostałych klas będą mogli odbierać swoje świadectwa oraz nagrody książkowe za wyniki w nauce oraz pracę na rzecz szkoły indywidualnie w wyznaczone dni. Dla klas 1-7 odbyły się spotkania online, podczas których wychowawcy pożegnali z uczniami stary rok szkolny i przypomnieli o przestrzeganiu najważniejszych zasad bezpieczeństwa podczas wakacji.

Skip to content