Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej powszechnie nazywany jest Dniem Nauczyciela, ale jest to święto wszystkich osób, które pracują w szkole. 14 października 2022 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji tego święta. W trakcie części artystycznej uczniowie z klas ósmych, chór szkolny oraz najmłodsi z oddziału przedszkolnego śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowania i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Znalazły się również krótkie skecze z życia szkoły. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pani Magdaleny Palusińskiej, pani Ewy Drewicz, natomiast najmłodsi ćwiczyli pod czujnym okiem swoich pań – Anny Dolaty i Doroty Kruk.
Po występach artystycznych głos zabrała dyrektor szkoły – p. Hanna Kołodziej, która podziękowała za przygotowanie uroczystości uczniom i ich opiekunom. Następnie złożyła najserdeczniejsze życzenia, cierpliwości, wytrwałości oraz wszelkiej radości płynącej z codziennej pracy, a także wyraziła wdzięczność nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość okazywaną uczniom. Reprezentanci Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia i wręczyli wszystkim pracownikom szkoły kwiaty.

Skip to content