Wyróżnienie dla Marysi

15 czerwca 2022 r. ogłoszone zostały wyniki powiatowego konkursu plastycznego „Wybitni Polacy Łączą Pokolenia”. Sponsorem i organizatorem wydarzenia był poseł Paweł Rychlik. Wzięło w nim udział 247 uczniów z 24 szkół podstawowych z terenu powiatu wieluńskiego.
Główne cele konkursu to m.in.: pobudzenie zainteresowań uczniów, konfrontacja możliwości i osiągnięć uczniów z różnych szkół, promowanie historii swojego regionu i kraju, kształtowanie postaw patriotycznych, poznanie ważnych dla Polski postaci historycznych, które miały wpływ na historię Polski i świata.
W konkursie wzięli udział także uczniowie z naszej szkoły. Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Maria Urbańska zdobyła w nim wyróżnienie. Marysi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content