Wycieczka do Mandorii

3 grudnia 2021 roku o godzinie 9.00 zaczęła się podróż do wielkiej przygody uczniów klasy 2b i ich rodziców wraz z wychowawczynią panią Marleną Olbińską. W autokarze, niecierpliwi uczniowie, ciągle pytali, czy jeszcze daleko. Każdy szyld z literką M na początku budził wielki entuzjazm, aż w końcu pojawił się ten właściwy. I dzieci i rodzice, z szeroko otwartymi oczami, podziwiali miejsce i jego atrakcje. A potem zabawa, zabawa, poszukiwanie, odkrywanie nowych atrakcji i znowu zabawa. W górę i na dół, szybciej i dalej. Okrzykom radości i ekscytacji nie było końca. Nikt nie chciał wracać do domu, tylko nadzieja na powtórne odwiedziny Mandorii skłoniła dzieci do opuszczenia miasta przygód. Droga powrotna upłynęła na dzieleniu się wrażeniami. Teraz dzieci pytały o to , kiedy znowu gdzieś pojedziemy. Wszystkim bardzo podobała się wspólna wyprawa.

Skip to content