Wizyta klasy 1a w bibliotece

W dniu 14 grudnia 2017 roku w Bibliotece Publicznej w Osjakowie odbyło się świąteczne spotkanie z uczniami z klasy 1a. Tematem przewodnim spotkania z książką i biblioteką były Święta Bożego Narodzenia. W bibliotece zapanował świąteczny nastrój. Dzieci wysłuchały opowieści na temat tradycji i zwyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Kierownik biblioteki p. Barbara Domagała opowiadała o symbolice pierwszej gwiazdki, wieczerzy wigilijnej, opłatku, potrawach, choince i kolędach. Były także świąteczne zagadki i pytania. Dzieci wykonały również stroiki bożonarodzeniowe, które zabrały na pamiątkę do domu. Na zakończenie spotkania Barbara Domagała – kierownik biblioteki złożyła wszystkim życzenia świąteczne i serdecznie podziękowała za przybycie.

Dodaj komentarz

Skip to content